Dressage Club

Nom épreuve engagés Action
01 Poney Elite Grand Prix 0 Live results
02 Poney 1 Grand Prix 1 Live results
03 Poney 2 Grand Prix 2 Live results
04 AS PONEY 1 Grand Prix 0 Live results
05 Club 3 Préliminaire 3 Live results
06 Club 2 Préliminaire 7 Live results
07 Club 1 Préliminaire 0 Live results
08 Club Elite Préliminaire 0 Live results
09 Club 3 Grand Prix 4 Live results
10 Club 2 Grand Prix 15 Live results
11 Club Elite Grand Prix 4 Live results
12 Club 1 Grand Prix 6 Live results
13 Poney 3 Imposé 0 Live results
14 Club 2 Libre 2 Live results

The organizer has not yet filed any documents

Zone Nom cheval Heure
Manège 1 Marine MAURINCOMME ANYTIME 09:00
Manège 2 Caroline LUTHON ALIVSKAIA 09:06
Manège 3 Camille LANNEMAYOU AFAKA 09:12
Manège 1 Julien MARTIN OBELIX DE BRIAL 09:18
Manège 2 Sophie AMOROS WINNING TEAM 09:25
Manège 3 Isabelle GUILHAUMA NOCITO 09:32
Manège 4 Nina LAVIDALLE FIFTYSHADE DE L'ARROS 09:39
Manège 5 Clothilde BERGES CANBERRA 09:46
Manège 6 Marine GARCIA GANDESA 10:08
Manège 7 Julien MARTIN CHATTANUGA MARIE 10:15
Manège 1 Candice SIBEUD POUYSEGUR LEPERO 10:22
Manège 2 Clemence FERRER MANE AP 10:29
Manège 3 Benedicte DUTHEIL UR 10:36
Manège 4 Justine DUTHEIL MELUSINE DU MONT 10:43
Manège 5 Christelle BARBEAU ASSIM DE BROCHETIERE 10:50
Manège 6 Perine BARRE DE DEUS ANDOSSA 10:57
Manège 1 Capucine LAUJAY DON DELIGHT IMPERIAL 13:21
Manège 2 Ana GURRUCHAGA CREME ET OR D'HERBORD 13:27
Manège 1 Cecilia RIGAUD PERUT FRENCH KISS D'AUGUSTA 13:48
Manège 2 Agnes PEYRAN HALEXANDROS 13:55
Manège 3 Thelia MUNCH AFAKA 14:02
Manège 4 Myriam LABARRE UP DE SAVIGNAC 14:09
Manège 1 Eloise TESTAS TIPUNCH D'AMOUR 14:16
Manège 1 Benedicte DUTHEIL UR 14:23
Manège 2 Catherine HARGOUS PADOK 14:30
Manège 3 Perine BARRE DE DEUS ANDOSSA 14:37
Manège 4 Benedicte DUTHEIL MELUSINE DU MONT 14:44
Manège 1 Emma TECHER TIPUNCH D'AMOUR 15:06
Manège 2 Neela VITREY REFLET D'AMOUR 15:12
Manège 1 Ana GURRUCHAGA DON DELIGHT IMPERIAL 15:18
Manège 2 Capucine LAUJAY CREME ET OR D'HERBORD 15:25
Manège 3 Julien MARTIN OBELIX DE BRIAL 15:32
Manège 4 Isabelle GUILHAUMA NOCITO 15:39
Manège 12 Margaux BOURGOIS EDELWEISS DU LANDRAN 15:46
Manège 6 Sophie AMOROS WINNING TEAM 15:53
Manège 7 Berangere DUBOIS REINETTE BLANCHE 16:00
Manège 8 Marine GARCIA GANDESA 16:22
Manège 9 Agnes PEYRAN HALEXANDROS 16:29
Manège 10 Perine BARRE DE DEUS ANDOSSA 16:36
Manège 11 Johanna LESTRADE CARAMEL 16:44
Manège 5 Julie KIENLEN UTILE DE TANUES 16:50
Manège 13 Julien MARTIN CHATTANUGA MARIE 16:57
Manège 14 Capucine LAUJAY DON DELIGHT IMPERIAL 17:04
Manège 15 Ana GURRUCHAGA CREME ET OR D'HERBORD 17:11

Dressage Club

Domaine de Bargues

Type
Concours de Dressage
Date
The 10/11/2019
Adresse
1170 ROUTE DE BARGUES 40090 LUCBARDEZ ET BARGUES